top of page
IMG_2301.jpg

Привіт! Мене звати Аліна Заковирко, і я фотограф з України. Моя пристрасть до фотографії виражається в декількох різних спеціалізаціях. З одного боку, я віддана макрофотографії квітів і миленьких комах. Це моє вікно в дивовижний світ найдрібніших деталей. Від пушних пелюсток до витончених крил, ця магія буквально зачаровує мене та надихає ділитися нею з вами. Моя камера стає лінзою в унікальний світ природи, де кожен куток приховує в собі безмежну красу. 

Також, я віддаю перевагу стріт-фотографії, зафіксовуючи миттєвості урбаністичного середовища.  

Моя мета - захопити вас красою нашого світу та надихнути вас бачити її там, де ви найменше цього очікуєте. 

Якщо ви шукаєте спосіб поглибити зв'язок з навколишнім світом та розкрити його красу, то відкрийте разом зі мною світ, який завжди був тут, але можливо, був втрачений у метушні повсякденності. Через мої фотографії я сподіваюсь, допомогти вам побачити, що краса може приховуватися в найменших деталях і в найбільших місцях, і вона завжди вартує вашої уваги. 

Якщо ви бажаєте принести трохи природної краси в свій дім або робочий простір, не соромтеся зв'язатися зі мною. Ви знайдете у мене яскраві пейзажі, ніжні квіти та чарівних комах, які створюють неповторну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Дозвольте моїм фотографіям розповісти вам історії природи та життя.

Нагороди :

TIFA 2023 - Bronze in Special/Macro Photography 

https://www.tokyofotoawards.jp/winners/social/2023/23-43247-23/

MUSE PHOTOGRAPHY AWARDS 2024 -  Platinum Winner. 

Category- Nature Photography - Macro

https://musephotographyawards.com/winner-info.php?id=6058

https://musephotographyawards.com/winner-info.php?id=6156

LONDON PHOTOGRAPHY AWARDS 2024 - Gold Winner 

Minimalist Photography - Black and White

https://londonphotographyawards.com/winner-info.php?id=4646

bottom of page